‘’İşinizi Büyütmeye Yardımcı Oluyoruz.’’

Misyonumuz

‘’Sizin Memnuniyetiniz Bizim Sorumluluğumuzdur’’

Etik değerlerden ödün vermeden, uluslararası standartlarda müşterilerimizin ihtiyaç, istek ve beklentilerine göre yol haritası çiziyoruz. En yeni teknoloji ve yaklaşımları takip ediyor ve çözüm odaklı seçenekler sunuyoruz.

Vizyonumuz

‘’ Açık Denizlerdeki Kılavuzunuz Oluyoruz.’’

Müşterilerimizin isteklerine empati yaparak ve dinamik yaklaşımımız ile her daim yanında olmayı arzuluyoruz. Pek çok müşterimize mutlu ve başarılı olmasında katkımız olacak şekilde dokunuşlar yapmayı istiyoruz.

Hedefimiz

‘’ Sizinle Aynı Hedefe Bakan Üçüncü Göz Olmaya Devam Edeceğiz’’

Sektörde fark yaratarak kalıcı olmak ve referanslarla çözüm üreten bir firma olma yolunda yeni yatırımlarla büyümek istiyoruz.

İşinizi büyütmeye yardımcı oluyoruz.

Her firma özeldir ve çalışma modeli farklıdır. Önce sizi dinliyor, izliyor ve analizlerle gelecekteki hedeflerinizi anlamlı hale getirmek için rapor hazırlıyoruz. Kısa, orta ve uzun vadede başarıya ulaşmanızda faydalı olacak verileri sizinle paylaşıyoruz. Sektör ve rakip analizleri yaparak öngörü ve stratejilerimizi marka iletişiminize ve pazarlama faaliyetlerinize entegre ediyoruz.

Biz Kimiz?

Pek çok farklı sektörde işletme, firma, grup ve bireylerle çalışarak iletişim, reklam, danışmanlık  hizmetini anahtar teslim verirken butik yaklaşımından ödün vermeyen firmayız. Markaların ve ürünlerin pazara ilişkin durumu, basın ilişkileri, basın takibi konularında çalışan bir ekibiz.

Ne Yapıyoruz?

İşletme ve firmalara, mal ve hizmetleri için pazarlama danışmanlığı vererek stratejik, mali, iş süreci, yönetim hizmetleri ve markalaşma konularında danışmanlık veriyoruz. Kobilere Yönetim Danışmanlık Hizmeti vererek kurumsallaşmalarını sağlıyoruz.

Kurum prestijini, marka ve ürün algısını ve satış hacmini artıracak fikir- öneri- danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Bütünleşik Pazarlama Yöntemlerini kullanarak 360 derece iletişim planlamanızı gerçekleştiren iletişim ve reklam çalışmalarınızı planlıyoruz. PR (Basın iletişiminizi, halkla ilişkiler çalışmalarınızı, medya planlama ve satın almanızı), pazarlama faaliyetlerinizi (fuar, sosyal sorumluluk kampanyaları, lansman ve davetler, etkinlik, sponsorluk çalışmaları vb.) yürütüyor ve sonuçlandırıyoruz. Değişen Pazar yapılarına karşın doğru stratejik adımların atılması için yardımcı oluyoruz.

Olası kriz durumlarına dair hazırlık yapıyoruz ve kriz iletişimine yardımcı oluyoruz.

Hedefimiz

Sektörde fark oluşturan ve yalnızca referanslarla çözüm üreten bir firma olma yolunda yeni yatırımlarla büyümek istiyoruz.

Müşteri Memnuniyeti
%100 çözüm
365 gün 7/24 hizmet