Muğla’da Gayrimenkul Sektörel Eki Başlıyor

Muğla’da Gayrimenkul Sektörel Eki Başlıyor

 

Muğla'da GAyrimenkul Sektörel Eki Başlıyor
Muğla’da Gayrimenkul Sektörel Eki Başlıyor

48 Medya ve N&B İletişim Reklam Danışmanlık işbirliği ile bölgede faal olan sektörlerin markalaşması, bilinirlik ve güvenilirliklerinin arttırılması için Özel Sektör Ekleri hazırlanıyor.

Muğla’nın önde gelen medyaları Kadın Aktüel Medyasını destekliyor.

Fethiye Seydikemer bölgesi medyalarından Batı Akdeniz medyası, Muğla merkez Menteşe’de yayın yapan Muğla gazetesi, İnternet Tv yayını yapan DorukTürk’e Kadın Aktüel Medyasını destekledikleri için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Sektörel Çalışmalar Büyük Önem Taşıyor.

Bölgede hizmet veren firmaların hali hazırda ulaştığı ve ulaşmak istediği hedef kitlenin aynı olmayabildiği koşullar ve ayrıca pazar payını artırmak ve/veya korumak için tanıtım, duyuru ve kampanyalarını yayınlama konusunda doğru medya hangisi sorusuna cevap bulmakta zorlanıyorlar. Bu noktada işbirliği içinde firmalarının tanıtımları için tam hizmet ve medya planlamayı tek elden sunmak önem taşıyor.

Sektörel Haberler Muğla’da İlk Olacak

Reel sektörlerdeki Muğla markaları, ilk olarak haber destekli hizmet ve ürün kampanyaları sayesinde Muğlalı tüketicileri bilinçlendirecek ve talep yaratılmasını sağlayacaktır. Bu çalışmalardaki tecrübeleriyle Türkiye geneline açılmakta avantajlı konuma geleceklerdir.

Bölgemize yatırım yapmak ve güney Ege’ye yerleşmek isteyenlere rehber niteliği taşıyacak olan ‘Gayrimenkul Rehberinde güvenilir konut üreticilerinin ve kampanyalarının tanıtımlarına yer verilecektir. Bunun dışında evini yenilemek isteyen konut sahipleri için havuz, dekorasyon, çelik kapı, enerji sistemleri, güvenlik, peyzaj, mobilya, halı, perde vb. sektörlerdeki firmalarında katılmasıyla rehber olma niteliği taşıyacak; firmaların da hedef kitlesine ulaşması sağlanacaktır. Ayda bir kez çıkarılan Haber Lkyia Dergisi ile birlikte ücretsiz dağıtılacak, medya grubunun web sitelerinde ve sosyal medya sayfalarında yayınlanacaktır.

Neden Sektörel Medya?

Muğla İli genelinde yerel medyaların sektör bazlı çalışmaları olmamasından kaynaklı olarak sektörün güçlü firmaları tanıtım yapmak istediklerinde hedef kitlelerine yönelik medya bulamamaktadır.

48 Medya ve N&B İletişim Reklam Danışmanlık, Muğla’da firmaların markalaşması, ürün ve hizmetlerini tanıtmaları için profesyonel hizmet verecek.

Muğla’da bir ilk: Kurumsal PR, İletişim ve Reklam Danışmanlığı

48 Medya Bilal Baykan ile merkezi İstanbul’da olan N&B İletişim Reklam ve Danışmanlık firması sahibi Nalan IŞIKLI ERCAN görüşme dâhilinde iş birliğine karar verdiler. Reklamın sadece ürün satmak olmadığını; kurumsallaşma için iletişim-haber ile birlikte eş zamanlı yürütülmesi gerektiğinin altını çizerek, bu konular danışmanlık hizmeti vermenin Muğla’da kurumsallaşarak marka olmak isteyen firma ve şirketler için olmazsa olmaz olduğunu belirttiler.

Bu işbirlik içerisinde yapılacak çalışmalarda Sayın Nalan Işıklı Ercan, talep eden firmalara ayrıca PR/halkla ilişkiler ( basın bülteni –advertorial-makale yazılması, röportaj hazırlanması, haber merkezi ve basın organlarına servis edilmesi),medya planlama ve satın alma ve sosyal medya yönetimi hizmeti verecek.